Sisekujundus

Armastan modernset skandinaavia stiili, aga arvestan alati ka kliendi soovidega. Siiski on sisekujundus looming ja seetõttu soovitan sul tutvuda minu portfoolioga veendumaks, et oleme ühel lainepikkusel :) Aitan hea meelega su mõtted, ideed ja soovid sisuda ühtseks tervikuks, viia need vastavusse sinu tulevase või olemasoleva kodu võimalustega ning realiseerida need parimal viisil, nii et tulemus oleks funktsioneeriv ja harmooniline.

Pakun sisekujundajana koostööks väga mitmeid erinevaid võimalusi ja kindlasti leiame koos sinu eelarve ja vajadustega kõige paremini kokkusobiva viisi. Võin aidata üksikute sisustusalaste otsuste tegemisel, aga samas pakun ka terviklahendusi. 

Stiliseerimine

Pakun nii interjööri kui ka toodete stiliseerimise teenust (nii eraldiseisvana kui ka koos pildistamisega). 

Ilusad fotod interjöörist aitavad kindlasti kaasa kinnisvara üürimisel või müümisel. Isegi hea sisekujundusliku lahenduse korral paneb professionaalne stiliseerimine täpi i peale ja laseb ruumidel paista parimas valguses. 

Stiliseeritud fotod on tihti need, mis tõstavad su tooted potentsiaalse kliendi jaoks must have staatusesse. Kui sulle meeldib mu stiil ja vajad oma toodetest stiliseeritud pilte kodulehele või sotsiaalmeedias jagamiseks, siis usun, et saan sind aidata. 


Using Format